جدیدترین فناوری لباسشویی سامسونگ Eco Bubble چیست؟

به طور معمول یک ماشین لباس شویی معمولی با مخلوط کردن آب بسیار داغ و مواد شیمیایی، مانند پودر ها و مایع های لباس شویی، لباس های شما را شسته و تمیز می کند. اما این در حالی است که اثر این مواد شیمیایی، می تواند به مرور زمان سبب کهنه و پوسیده شدن لباس های شما شود. آب داغ نیز در کهنگی و پوسیدگی لباس های شما، نقش به سزایی دارد.

به منظور کاهش این اثر، کمپانی سامسونگ به تازگی اقدام به معرفی و استفاده از تکنولوژی جدیدی تحت عنوان “فناوری حباب ساز” در ماشین لباس شویی های خود، کرده است. این تکنولوژی جدید، کشش سطحی آب را کاهش می دهد و با مخلوط کردن مواد شیمیایی با آن، یک کف بسیار قدرتمند را برای جرم زدایی و لکه زدایی به وجود می آورد. این کف بسیار قدرتمند تر از مخلوط آب و مواد شیمیایی در سایر ماشین لباس شویی ها بوده و می تواند سرسخت ترین لکه ها را نیز از روی لباس های شما به راحتی پاک کند.

اما تکنولوژی حباب ساز چگونه کار می کند؟

در بخش های اولیه ی شستشو، مولد حباب ساز، مواد شیمیایی جرم زدا را فعال می کند. سپس این مواد با سرعت بسیار زیاد در آب سردی که دارای کشش سطحی کمی است، حل می شوند. به معنای دیگر، مولکول های آب با داشتن کشش سطحی کم در دمای پایین، علاقه ی بیشتری به جذب مولکول های مواد شیمیایی پیدا کرده، و بدین شکل مواد پاک کننده راحت تر در آب حل می شوند. در همین زمان حباب های کوچک که در نتیجه ی ترکیب افزایش تنش سطحی میان لکه و مواد جرم زدا هستند، به وجود می آیند. این افزایش کشش سطحی، سبب می شود تا جرم زدا به طور مداوم با لکه واکنش نشان دهد. نیروی جاذبه ی بین مولکول های آن ها افزایش یافته و لکه ها از بافت لباس جدا می شوند.

این تکنولوژی از هدر رفتن مقدار زیادی انرژی و وقت برای گرم کردن آب، جلوگیری می کند. از طرف دیگر، با استفاده از این تکنولوژی دیگر احتیاجی به خیس کردن لباس ها قبل از شروع چرخه ی شستشو نیست. این تکنولوژی از بین بردن لکه ها را در شرایطی فراهم می کند که به لباس کمترین آسیب وارد شده و از پوسیدگی آن جلوگیری می شود.

ماشین لباس شویی های سامسونگ با مدل های Q1469، P149، Q1479 و J1466 از جمله مدل هایی هستند که مجهز به این تکنولوژی می باشند. برای کسب اطلاع بیشتر از سایر خصوصیات این ماشین لباس شویی ها می توانید به فروشگاه خانه سامسونگ و سایر نمایندگی های مجاز این شرکت مراجعه فرمایید.

می خواهم از مزایای تکنولوژی eco bubble سامسونگ و چگونگی کارکرد آن توضیح بدهم .
این ماشین لباسشویی ها دارای تولید کننده حباب می باشد و این اساس این لباسشویی هاست که مواد شوینده آب و هوا را قبل از ورود به محفظه ترکیب می کند .
حالا برای نشان دادن آن من مقداری مواد شوینده را به ماشین اضافه می کنم . حالا برنامه مورد نظر را انتخاب کرده و دکمه استارت را فشار می دهیم .
حال مواد شوینده شروع به پایین آمدن به سمت تولید کننده حباب کرده که در پایین قرار دارد می نماید و شروع به ترکیب شدن با آب سرد می نماید و سپس شروع بع تولید یک کف غلیظ می کند .
حال در مقایسه با ماشین لباسشویی های معمولی خباب ها بسیار سریع تر به داخل تار و پود لباس ها نفوذ کرده و هم زمان این حباب ها را نیز تولید می کند که لباس های شما را در طول چرخه شستشو محافظت می نماید .
و تفاوت میان این تکنولوژی باور نکردنی و متد های معمولی را به شما نشان می دهد .
من اینجا روی لباسشویی دو تکه پارچه دارم .
این ها نماینده لباس های شما بوده و تفاوت در سرعت نفوذ حباب ها را در مقایسه با روش های معمولی به شما نشان می دهند .
حال کمی مواد شوینده و آب را با هم ترکیب می کنیم . اگر کمی آن ها را با هم ترکیب کنیم حالا مقداری از این ترکیب را روی یکی از پارچه ها و مقداری حباب و کف را روی دیگری قرار می دهیم .
همانطور که می بینید حباب های ماشین لباسشویی سامسونگ سریعا به داخل پارچه نفوذ می کند . و ترکیب آب و مواد شوینده همچنان روی پارچه قرار دارد .
باید بدانید شستشوی لباس ها با لباسشویی های حباب ساز سامسونگ برای صرفه جویی در انرژی فوق العاده هستند زیرا قادر به شستن لباس ها به صورت موثر در دمای پایین می باشد .
بنابراین شما می توانید در آب سرد بشویید و در انرژی صرفه جویی کنید .
ممنون از اینکه بانه پلاس را انتخاب کردید .

www.banekandu.com