حس6 ویرپول Whirlpool چیست؟

 

گرد و غبار 6th Sense Smart Appliances شما را متصل می کند
جدید جدید Whirlpool 6th Sense Live Smart Appliance، لوازم خانگی خود را با قدرت اینترنت افزایش می دهد، به شما امکان راحتی و صرفه جویی در هزینه را می دهد. با ارائه تماس مداوم از طریق متن، ایمیل یا برنامه 6 گوشی هوشمند Sense Live، دستگاه های هوشمند Whirlpool می توانند به مشکلات احتمالی شما هشدار دهند و در طول فعالیت های روزانه خود به پیشرفت شما اطلاع دهند.

خشک کنی هوشمند که هشدار را هنگامی که یک انسداد دریچه تخلیه را تشخیص می دهد، جلوگیری از یک مشکل بالقوه خطرناک در خانه شما می کند. یخچال هوشمند که به شما متصل می شود اگر درب به مدت بیش از پنج دقیقه باز شود و از خوردن مواد غذایی غیر ضروری جلوگیری شود. یک برنامه همه جانبه که به شما اجازه می دهد تمام لوازم خود را از هر نقطه کنترل کنید و میزان نوسانات انرژی را کنترل می کند، بنابراین هنگامی که آن را ارزان تر می کنید، دستگاه های هوشمند خود را مدیریت می کنید. اینها چیزها و چیزهای بیشتری را برای لوازم خانگی حسی سحر و جادو به ارمغان می آورد.

Abt Electronics افتخار دارد که خرده فروش منحصر به فردی از سری هوشمند Sense Live Whirlpool 6th باشد و از شما دعوت می کنیم که نگاه دقیق تر داشته باشید.

بدانید مدیریت کردن کنترل.
لوازم هوشمند Whirlpool با تکنولوژی 6th Sense Live، آن را آسان می دانند زمانی که چرخه شما انجام می شود، مدیریت مصرف انرژی خود را و حتی کنترل ویژگی های کلیدی. بنابراین شما می توانید از خانه، هر کجا که بروید مراقبت کنید.

لوازم خانگی 6th Sense Live نیاز به دسترسی به اینترنت و مسیر بی سیم دارد

تلفن همراه در حالی که بار را خاموش می کنید از لباس های شسته شده استفاده کنید.
گردآورنده هوشمند دوئت با فناوری 6th Sense Live به شما امکان می دهد زمانیکه چرخه شما انجام می شود، مدیریت مصرف انرژی و حتی کنترل هر بار در هر زمان و هر مکان باشد.
ویژگی های 6th Sense Live Technology عبارتند از:
مشاور انرژی
گزینه FanFresh از راه دور
شروع از راه دور و مکث
WFL98HEBSS | WEL98HEBSS
سیار
نگه داشتن آن همه خنک، در حالی که شما خرید داغترین سبک.
یخچال هوشمند Whirlpool با فن آوری 6th Sense Live Technology به شما امکان می دهد که قدرت خاموش شود، به مدیریت آب آشامیدنی خود کمک کند و تنظیمات دما را کنترل کند. این همه در نوک انگشتان شما، حتی زمانی که دور هستید.
ویژگی های 6th Sense Live Technology عبارتند از:
معاون برنامه ریزی دمای از راه دور
دستیار فیلتر
خروج از قدرت
WRL767SIASS

سیار
ظروف شما قبل از روشن شدن نور، ظاهر بی نظیری دارند.
ماشین ظرفشویی Whirlpool با تکنولوژی حساس 6 به شما اجازه می دهد تا زمانیکه غذاهای خود را انجام می دهید، به شما کمک می کند تا انرژی مصرفی خود را مدیریت کنید و کنترل کنسول خود را از کف دست خود کنترل کنید.
ویژگی های 6th Sense Live Technology عبارتند از:
کنترل از راه دور قفل
نشانگر انرژی
پودر پاک کردن ظروف
WDL785SAASS

توضیحات بیشتر: