دربارۀ ما

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان فروشگاه بانه کندو بوده است.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های تازه تر ، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

ارایه‌ی خدمات گسترده‌ در فضای مجازی توسط فروشگاه اینترنتی بانه کندو در سطح کشور موجب شده است میلیون‌ها نفر از طریق این خدمات با فرهنگ نوینی خرید نمایند که بی شک خرید اینترنتی صحیح در دراز مدت به نفع همگان خواهد بود که این امر خود گامی به سوی دست‌یابی به شاخص‌های مورد نیاز برای پیمودن مسیرهای رشد و توسعه کشورهای پیشرفته محسوب می‌شود.

فروشگاه اینترنتی بانه کندو بزرگترین فروشگاه لوازم خانگی بانه

در فروشگاه بانه کندو انواع لوازم خانگی در برندهای روز دنیا به فروش می رسد. شما می توانید از طریق فروشگاه بانه کندو انواع یخچال، تلویزیون، لباسشویی، ظرفشویی و جاروبرقی و بقیه ی لوازم خانگی مورد نظر خود را تهیه کنید. برندهایی که در بانه کندو به فروش می رسند شامل ال جی، سامسونگ، بوش، ویرپول، سونی و فیلیپس و بقیه برندهای پر طرفدار تهیه کنید. شما می توانید برای اطمینان از اصل بودن محصول مورد نظر مدل آن در وب سایت رسمی شرکت های آن محصول جست جو و بررسی کنید.

مدیریت فروشگاه بانه کندو بر عهده ی آقای واحد حسن پناه می باشد. شما می توانید برای ارتباط با مدیریت فروشگاه و پرسیدن سوالات خود از طریق شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره های تماس بانه کندو:

شماره فروشگاه: 08734224793

همراه: 09193627696

همراه: 09023627696

آدرس: کردستان-بانه خیابان شهدا پاساژ هدیه طبقه1 پلاک 13

شماره حساب های بانه کندو: 0884- 8999- 3375- 6104