قانون برگشت کالا در ۷ روز بانه کندو

خوب با بیان تمام این موارد حرف حساب چیه؟

باید خدمت کاربران عزیز بانه کندو عرض کنم گارانتی تعویض ۷ روزه در بانه کندو با تغییراتی مثبت بصورت ۱۰ روز و ۳۰ روز ارائه میگردد ولی با شرایط خاص!

شرایط :
+ برای دسته بندی لوازم سنگین از جمله تلویزیون ها ، یخچال ، لباسشوی ظرفشوی ، کولرگازی ، … کلیه لوازمی که ارسال آنها از طریق پیک یا باربری انجام می شود به ازای صدور کارت گارانتی تعویض انتخابی کاربر هزینه دریافت خواهد شد!
+ برای سایر دسته بندی ها و لوازم سبک تر و ارسالی های از طریق پست هزینه گارانتی تعویض دریافت نمی شود!

خوب وقتی این قانون هست چرا باید هزینه دریافت شود؟

این درست که در قانون تجارت الکترونیک باید امکان ۷ روز تعویض به کاربر داده شود ولی عنوان نشده هزینه دریافت شود یا خیر! و باید این قضیه را عنوان کنیم که در هیچ کجای دنیا و به اخص در ایران چیزی یا خدماتی بصورن رایگان ارائه نمی شود و همه بخوبی به این قضیه واقفیم که در عوض وجود قانون همه راه در رو و دور زدن و استفاده از تبصره ها را هم دارند! لذا گزینه ضمانت تعویض ۱۰ روز و ۳۰ روز واقعی در بانه کند

آیا واقعا با پرداخت هزینه گارانتی تعویض خدمات درخور و لازم ارائه می شود؟

بدون شک همه می دانیم وقتی رقابت کاری بین فروشگاه ها بالاست همه قیمت ها را به کمترین سطح ممکن رسانده و حاشیه سود برای فروشگاه به کمترین درصد ممکن می رسد و در این میان همه هم قول خدمات تعویض را برابر قانون نماد میدهند ولی واقعیت این است با این حاشیه سود پایینی که از فروش انجام شده عاید فروشگاه می شود در صورت مشکل کسی امکان ارائه تعویض رایگان را ندارد و بدون شک خریدار گرفتار وعده های دروغین خواهد شد!

آیا این یک توجیه برای دریافت پول در عوض خدمات است ؟

بله این یک توجیه منطقی برای ارائه صحیح خدمات تعویض بود و بدون شک شما در حین ثبت سفارش با انتخاب گارانتی تعویض و پرداخت تعرفه لازم از خدمات صد در صدی این بخش استفاده خواهید کرد!

یعنی ما با پرداخت هزینه گارانتی تعویض تحت هر شرایطی خدمات را خواهیم گرفت؟

تحت هر شرایطی هم اغراق آمیز و ممکن است بدور از واقعیت باشد و برای هر دسته بندی از محصولات شرایط استفاده از خدمات متفاوت است ولی بدون شک یک سری شرایط برای همه محصولات باید برقرار باشد تا این خدمات بصورت کامل ارائه شود!

این شرایط کلی را لطفا بیان کنید ؟

وجود تناقض در کالا و اطلاعات ارائه شده و یا مشکل فنی در محصول باید ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد تحویل و یا در موارد نصبی بعد نصب به کارشناس خدمات پس از فروش بانه ویتزین اطلاع داده شود!
جعبه بسته بندی دستگاه و کلیه لوازم جانبی دسنگاه باید صحیح و سالم برای مرجوع نمودن در دست خریدار بوده و همراه کالا برای ما ارسال گردد بدون شک کالای بدون جعبه امکان تعویض ندارد و یا لوازم جانبی مفقود شده هم از ارزش کالای مرجوعی کاسته و شرایط تعویض دشوار خواهد شد!
ایجاد عیب فنی یا ظاهری در حمل و نقل هم شامل تعویض خواهد بود و بدون معطلی در همان لحظه تحویل مرجوع انجام می شود !
در صورت باز نکردن دستگاه و استفاده نکردن و عدم دخل و تصرف در دستگاه در صورت انصراف امکان بازگشت وجه مقدور است!


خوب تعرفه استفاده از خدمات تعویض ۱۰ روز و ۳۰ روز چیه؟

هزینه و تعرفه استفاده از این خدمات با توجه به نوع کالا و سفارش هم از طریق تلفنی با کارشناسان فروش و هم در سایت در مراحل ثبت سفارش و در صفحه کالا قابل انتخاب می باشد! برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش و یا واحد خدمات پس از فروش هماهنگ کنید!

من گارانتی تعویض نخواهم یعنی اصلا امکان تعویض ندارم ؟

برای کلیه کالاهایی که با پیک ارسال و تحویل می شود شما می توانید قبل پرداخت ،کالا را بررسی و تست کنید بعد مبلغ را پرداخت کنید و اگر حین تست با مغایرت و یا ایراد فنی برخورد کردید در لحظه تحویل امکان تحویل نگرفتن و مرجوع نمودن ممکن هست و کالای مجددی برای شما ارسال خواهد شد!

پس ضمانت تعویض برای چیست؟

ضمانت برای بعد تحویل است و شما در حین استفاده بعد از چند روز ایراد کالا برایتان مشخص شد امکان تعویض خواهید داشت و حسن این ضمانت بسیار بالاست!
چقدر احتمال خرابی دارید ؟

امکان خرابی در اجناس ارائه شده در بانه کندو بسیار ضغیف است و ضمانت تعویض برای غلبه مشتریان بر یک درصد بسیار پایین است و با انتخاب این ضمانت درواقع شما احتیاط صد در صدی کار را رعایت کرده اید!

توصیه شما چیست ؟

توصیه تیم پشتیبانی بانه کندوبرای سلایق مختلف متفاوت هست بهتر است قبل سفارش با کارشناسان ما صحبت کنید و نظر ما را جویا شوید بطور قطع ما با تهیه تمام تمهیدات امنیتی برای مشتری موافقیم که بهیچ عنوان حق مشتری ضایع نشود ولی بعضا شرایطی هم پیش آمده با توجه به محدودیت ها نظر متفاوتی ارائه کرده ایم!

بستن
مقایسه